Clubfåtöljer 1930-tal

Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal
Clubfåtöljer 1930-tal

Klubbat för:

17 000 SEK

8 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, chesterfield, brunt skinn, djuphäftade, främre ben med hjultrissor, höjd ca 89, bredd 90, sitthöjd 43 cm

Slitage

564348

2018-08-27