Åke Wilhelm Andersson

Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 70x100 cm

564361

2018-08-24