Åke Lagerborg skulptur

Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE LAGERBORG (född 1927): ´´Brusten utväg´´, metall, sockel av trä, signerad och daterad Åke Lagerborg 1964, höjd med sockel ca 32 cm

564371

2018-08-24