Åke Lagerborg skulptur
Closed
2018-08-24
564371
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ÅKE LAGERBORG (född 1927): ´´Brusten utväg´´, metall, sockel av trä, signerad och daterad Åke Lagerborg 1964, höjd med sockel ca 32 cm