Torsten Erasmie oljemålning

Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN ERASMIE (född 1940): Båtar, signerad Erasmie, olja på duk, ca 29x39 cm

Obetydligt slitage

564374

2018-08-28