Karmfåtöljer 1 par jugend

Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, jugend, 1900-talets första hälft, mahogny, faststoppad resårsits, klädd rygg och bakstycke, sitthöjd ca 43 cm

Slitage och fläckar

564410

2018-08-27