Karl-Johanstolar

Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar
Karl-Johanstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft, i mahognyfanér, sitthöjd 46 cm

Sprickor, fanérbortfall och lagningar

564412

2018-08-27