Byrå senbarock 1700-talets första hälft
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, med uppsats, senbarock, fanerad med bl.a. alm och valnöt, förgyllda mässingsbeslag, uppsats med lådor, tre lådor, höjd 95, 109x57 cm, nycklar finns
Solblekt, fanérbortfall, lös fanérbit medföljer
564419
2018-08-27