Byrå senbarock 1700-talets första hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, med uppsats, senbarock, fanerad med bl.a. alm och valnöt, förgyllda mässingsbeslag, uppsats med lådor, tre lådor, höjd 95, 109x57 cm, nycklar finns

Solblekt, fanérbortfall, lös fanérbit medföljer

564419

2018-08-27