Båtmodell skonare

Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare
Båtmodell skonare

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, fyrmastat skonert skepp, längd ca 100 cm

Fläckar, slitage

564427

2018-08-22