Monogramisten M K oljemålning

Monogramisten M K oljemålning
Monogramisten M K oljemålning
Monogramisten M K oljemålning
Monogramisten M K oljemålning
Monogramisten M K oljemålning
Monogramisten M K oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONOGRAMISTEN M K (1800-/1900-tal), sannolikt Tyskland, blomsterstilleben, signerad M.K., daterad 1905, olja på duk, ca 70 x 50 cm

Smärre färgbortfall samt dukskada

564429

2018-08-22