Fartygsporträtt

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt av svenska tvåmastade skonerten "Carl Johan", Kapt. I. Andersson, fr. Höganäs, signerad och daterad P. Vilsson?, 10/2 95, gouache, 46,5x60 cm

Smärre revor och fläckar

564432

2018-08-22