Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, teakfanerad, klaff på sidan, låda i sargen, hylla, plakettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro Sverige, höjd ca 70, 85x51 cm

Slitage, ett hjul med torkat och skadat gummi

564436

2018-08-22