Fogia matbord

Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord
Fogia matbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOGIA, matbord, körsbär, 2000-tal, höjd ca 74, diameter ca 120 cm, med 3 iläggsskivor med sarg á 50 cm, total längd 270 cm, stödben medföljer

Bruksslitage

564437

2018-08-22