Järnsäng
2018-08-22
564454
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÄRNSÄNG, 1900-talets början. med knoppar i mässing, bäddmått ca 90x202 cm, gavlarnas höjd ca 110-126 cm
Bruksslitage, repor, färgbortfall, rost