Byråer 1960-tal
2018-08-27
564460
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅER, 1 par, 1960-tal, ekfanér, tre lådor, höjd 72, 81x52 cm
Smärre slitage