Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, möjligen Danmark, överdel med skåp, underdel med skåp samt 3 lådor, teakfanér, stag i ek, höjd ca 155, 170x45 cm
Bruksslitage och repor
564465
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här