Agnes Börjesson oljemålning

Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AGNES BÖRJESSON (1827-1900), Brevet, signerad och daterad Ag Börjesson... 1870, olja på duk, ca 33x22 cm

564476

2018-08-27