Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANAPÉ, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, randig textilklädsel, längd 194 cm
Slitage, sprickor, fanérbortfall
564484
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här