Serveringsvagn teak 1960-tal

Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal
Serveringsvagn teak 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, med klaff, 1960-tal, teak, Gustavssons Möbelfabrik, Brittastorp, hjultrissor av mässing och gummi, två plan, höjd ca 63, 70x45 cm

Repor, märken, fläckar

564494

2018-08-28