Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, Sverige, förkromad fot, kupa i plast, höjd ca 36 cm

Kupans insida med flertal smärre nagg

564517

2018-08-22