Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1970-tal, Sverige, förkromad fot, kupa i plast, höjd ca 36 cm
Kupans insida med flertal smärre nagg
564517
2018-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här