Eva Bagge

Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Pojke med luta, signerad och daterad Eva Bagge 1945, olja på duk, ca 54x49 cm

564535

2018-08-22