Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, smide, höj- och sänkbar, höjd 143 cm

Skärm och lampfäste med smärre skador

564563

2018-08-22