Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, smide, höj- och sänkbar, höjd 143 cm
Skärm och lampfäste med smärre skador
564563
2018-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här