Georges Gassies akvarell

Georges Gassies akvarell
Georges Gassies akvarell
Georges Gassies akvarell
Georges Gassies akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES GASSIES (1829-1919): Naturmotiv med vildsvin, akvarell på papper, signerad Georges Gassies, ca 23x32 cm

564566

2018-08-22