Eams plastic side chair

Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair
Eams plastic side chair

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAY & CHARLES EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stol, Herman Miller, daterad 1979, benställning i förkromat stål, brun sits i glasfiber, etikettmärkt Herman Miller, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

564570

2018-08-22