Byrå med stenskiva
2018-08-23
564572
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i mahogny, dekor i intarsia, höjd 84, 86x44 cm, nyckel finns
Fanerskador, lagad skiva