Kaffepannor i koppar

Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar
Kaffepannor i koppar

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 4 st, på trefötter, koppar och smide, höjd 24-28 cm

Skador och lagningar

564583

2018-08-23