Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-tal, sk. "Leksandsstolar", stomme i furu, ryggar med 7 spjälor, sitthöjd ca 45 cm
Kraftigt slitage, avlutade, ställvis sprickor
564584
2018-08-23