Skinnstolar

Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar
Skinnstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, samtliga med stomme i mahogny, pärlspikad klädsel i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 47 cm

Klädseln senare, 1 stol med hål i sitsen, bruksslitage

564588

2018-08-23