Korgfåtöljer

Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer
Korgfåtöljer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORGFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare hälft, vitmålade, bägge med sittplymåer klädda i grön textil, sitthöjd ca 40 cm

Bemålningen senare, smärre bruksslitage

564589

2018-08-23