Byrå Louis XVI-stil
2018-08-24
564592
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, Louis XVI-stil, 3-lådig, fanér i mahogny, dekorlister och beslag i mässing, höjd ca 80, 102x50 cm, nycklar finns
Sprickor, fläckar, repor