Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1800-tal, fanerad i mahogny, skåpdörr med bakomliggande hyllplan, två lådor, höjd ca 149, 67x40 cm, nycklar finns
Sprickor, märken, listdel saknas
564594
2018-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här