Kurtiserande par av okänd konstnär omkring 1900

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kurtiserande par i vegetation, signerad a tergo "Schwarz, Liebe und Entsagung", olja på pannå ca 25,5x19 cm

Smärre kantslitage

564599

2018-08-23