Soffbord Säffle Möbelfabrik
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat XXV/200 1967, stämpelmärkt Säffle möbelfabrik, höjd ca 52, 90x90 cm
Repor, smärr kantnagg, märken
564605
2018-08-24