Aldo Tura

Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALDO TURA , Italien, serveringsvagn,
1900-talets mitt/andra hälft, mässing, kvadratiska skivor i lackerat getskinn, höjd ca 72 cm, ca 57x55 cm

Bruksslitage/repor

564612

2018-08-23