Matsalsmöbel England

Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATSALSMÖBEL, 7 delar, England, 2-delat bord i regencystil, 6 stolar i chippendalestil, bordet fanerat i idegran, med pelarunderreden med avslutande tassar och hjultrissor i patinerad mässing, 2 iläggsskivor á 53,5 cm, stolar i massiv betsad bok med textilklädda sitsar, 1900-/2000-tal, bordshöjd ca 76, 158-265 x 109 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage

564619

Päivämäärä:

2018-08-23