Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjur, signerad och daterad Jolin 1941, blandteknik, ca 23,5x31 cm

564624

2018-08-24