Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STEFAN JOHANSSON (född 1965): "Session", signerad samt daterad a tergo Stefan Johansson 2008, akryl på duk, mått ca 136x102
Proveniens: Utställd på Liljevalchs Vårsalong 2009
564635
2018-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här