Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAVLAR, gjutjärn, 1800-tal, för en bänk med 24 ribbor, sitthöjd ca 36 cm, totalhöjd ca 73, bredd ca 73 cm
Ribborna saknas, rost, slitage, ställvis förlust av färg
564647
2018-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här