Gavlar 1800-tal

Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal
Gavlar 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

GAVLAR, gjutjärn, 1800-tal, för en bänk med 24 ribbor, sitthöjd ca 36 cm, totalhöjd ca 73, bredd ca 73 cm

Ribborna saknas, rost, slitage, ställvis förlust av färg

564647

2018-08-23