Matsalsgrupp nyrenässans

Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans
Matsalsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1800-talets slut, nyrenässans, betsad ek, bestående av 6 stolar med skuren dekor och stoppade sitsar i konstläder, ett matbord med svarvade ben samt 4 iläggskivor, sitthöjd ca 48 cm, bordets mått 85, 128x93 cm

Slitage, torrsprickor, spår av trämask, en stol med lagningar på ryggen, en stol med trasig rygg

564649

2018-08-23