Niels Otto Möller sideboard
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
NIELS OTTO MÖLLER, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, riopalisander (Dalbergia Nigra), front med 2 skjutdörrar, bakomvarande hyllinredning med 4 lådor, märkt J.L Möller Models Made in Denmark samt Danish Control, höjd ca 80, 210x48 cm,
CITES-Intyg medföljer
Repor, mindre märken, skjutdörrar och topp med fläckar
564660
2018-08-24