Niels Otto Möller sideboard

Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NIELS OTTO MÖLLER, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, riopalisander (Dalbergia Nigra), front med 2 skjutdörrar, bakomvarande hyllinredning med 4 lådor, märkt J.L Möller Models Made in Denmark samt Danish Control, höjd ca 80, 210x48 cm,

CITES-Intyg medföljer

Repor, mindre märken, skjutdörrar och topp med fläckar

564660

2018-08-24