Johan Krouthén porträtt i olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Ida Orre, Född Westlin 1864, signerad och daterad Johan Krothén 1909, olja på duk, ca 101x74 cm

Färgbortfall

564661

2018-08-24