Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA , semiantik, trädgårdsmönstrad, signerad, ca 392x291 cm

Ställvis slitage

564682

2018-08-30