Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARHINK, YTTERFODER, ytterfodret i mässing med dekor av 3 stycken kopparmynt från 17/1800-talet, höjd 12,5-21 cm

bruksslitage

564685

2018-08-29