Christian Chritz oljemålning

Christian Chritz oljemålning
Christian Chritz oljemålning
Christian Chritz oljemålning
Christian Chritz oljemålning
Christian Chritz oljemålning
Christian Chritz oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN CHRITZ (1900-tal): porträtt av naken kvinna, olja på duk, signerad CHR CHRITZ, ca 108x82

Ytsmuts

564691

2018-08-25