Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTIAN CHRITZ (1900-tal): porträtt av naken kvinna, olja på duk, signerad CHR CHRITZ, ca 108x82
Ytsmuts
564691
2018-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här