Rullvagn i bonad björk

Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk
Rullvagn i bonad björk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, glasskiva, bonad björk, på hjul, löstagbar bricka, höjd 66, 77,5x44 cm

Slitage, fläckar, torkade hjulgummin

564694

2018-08-25