Orientmatta Heriz semiantik

Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, ull på bomullsvarp, ca 340x280 cm

Hårt slitage, kant ocg frans skador,

564696

2018-08-25