Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993): flicka vid fönster, signerad Wichmann-71, olja på pannå, ca 13x20 cm
Smärre slitage
564699
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här