Carl Axel Acking skåp

Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL AXEL ACKING, skåp, teak, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, tvådelat, front med jalusidörrar och lådor, invändigt med hyllplan, fotavslut i mässing, höjd ca 153, 100x45 cm, nyckel finns

Slitage, repor, stift mellan över- och underskåp saknas

564714

2018-08-25