Carl Axel Acking skåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL AXEL ACKING, skåp, teak, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, tvådelat, front med jalusidörrar och lådor, invändigt med hyllplan, fotavslut i mässing, höjd ca 153, 100x45 cm, nyckel finns
Slitage, repor, stift mellan över- och underskåp saknas
564714
2018-08-25