Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, s.k. göteborgsstolar, 1800-talets andra hälft, mahogny, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 1 sits med fläckar

564715

2018-08-30